Top 5 atrakcji dla dzieci z Unieścia i okolic

Escape roomy

Prawie jak zabawa w podchody, lecz wywołująca znacznie więcej emocji. Gry w escape roomach zdecydowanie mocniej kreują presję czasu na rozwiązanie wszystkich zagadek, a to dzięki rozbudowanej otoczce i działającej na wyobraźnię oprawie. W Mielnie funkcjonują przynajmniej dwa tego rodzaju obiekty, oferujące w sumie 5 zróżnicowanych pod względem tematyki i poziomu trudności wyzwań pokoi. “Czacha” ma w zanadrzu Statek Piratów, Krainę Ludożerców oraz Izbę Wytrzeźwień Szulernia. Z kolei “Monster House” dysponuje Laboratorium oraz Atakiem Zombie. Escape roomy stanowią znakomitą propozycję dla tych dzieciaków, które nie boją się troszkę przestraszyć.

Dodano: 2018-04-06 09:02:00

Komentarze (2)
Anonim
6.04.2018 09:27

Zdaje się ktoś o tym wspominał pod poprzednim artykułem, ale nie zaszkodzi przypomnieć - aquaparki. Kąpieliska nad morzem nie zawsze są otwarte i/lub bezpieczne, a w zasadzie każdy maluch lubi się popluskać, popływać, pograć w piłkę wodną... a przede wszystkim korzystać ze zjeżdżalni.

Anonim
25.04.2019 08:55

Escape roomy to moja ostatnia miłość, naprawdę spodobała mi się ta rozrywka. Na drugim miejscu z tej listy są Zaczarowane ogrody Hortulus ;)

Dodaj komentarz