Top 5 atrakcji dla dzieci z Unieścia i okolic

Rodzinny park rozrywki Pomerania

Wesołe miasteczko. Niby latem nad morzem to nic niezwykłego, ale po pierwsze: Pomerania Fun Park na dobrą sprawę funkcjonuje przez cały rok, po drugie zaś: lunapark w gminie Dygowo rozmachem i liczbę atrakcji bije na głowę zdecydowaną większość objazdowych parków rozrywki. Długie kolejki rollercoaster, spory autodrom na elektryczne quasi-autka (trzeba uważać na maniaków, którzy dążą do zderzenia - pojazdy są porządnie zabezpieczone - bez względu na to, kto siedzi za kierownicą),wymyślne i kolorowe karuzele… Wreszcie spora hala zabaw z torami przeszkód dla najmłodszych oraz Trollborg - wioska wikingów. Strzelanie z łuku, kucie broni i zbroi, walka na miecze, lepienie garnków, ciekawe prelekcje o średniowieczu i wiele innych, ekscytujących atrakcji.

Dodano: 2018-04-06 09:02:00

Komentarze (2)
Anonim
6.04.2018 09:27

Zdaje się ktoś o tym wspominał pod poprzednim artykułem, ale nie zaszkodzi przypomnieć - aquaparki. Kąpieliska nad morzem nie zawsze są otwarte i/lub bezpieczne, a w zasadzie każdy maluch lubi się popluskać, popływać, pograć w piłkę wodną... a przede wszystkim korzystać ze zjeżdżalni.

Anonim
25.04.2019 08:55

Escape roomy to moja ostatnia miłość, naprawdę spodobała mi się ta rozrywka. Na drugim miejscu z tej listy są Zaczarowane ogrody Hortulus ;)

Dodaj komentarz