Top 5 atrakcji dla dzieci z Unieścia i okolic

Top 5 atrakcji dla dzieci z Unieścia i okolic

Od początku 2017 roku Unieście oficjalnie stało się częścią miasta Mielno - tyle w kwestiach formalnych. Bo w praktyce oba te sąsiadujące ze sobą nadmorskie kurorty już od pewnego czasu stanowiły jedną całość, przynajmniej z punktu widzenia turystów. Dotyczy to zatem także atrakcji dla dzieci, jakie czekają rodziny na wakacjach w Unieściu.

Innymi słowy: to w Mielnie mieści się lokalne centrum rozrywek, które mogą być realną alternatywą dla obowiązkowych niemalże punktów programu pobytu: plażowania, budowania zamków z piasku, radosnej kąpieli w morzu itd. Oczywiście Unieście posiada lokale z grami i automatami, lodziarnie i podobne rzeczy, które przyciągają całą uwagę maluchów… na jakiś kwadrans, góra trzy. Dlatego warto zawczasu zaplanować kilka wyjść bądź krótkich wycieczek całą rodziną, żeby zapewnić dzieciakom naprawdę niezapomniane wrażenia. Mamy dla Was 5 konkretnych pomysłów:

Dodano: 2018-04-06 09:02:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
Anonim
6.04.2018 09:27

Zdaje się ktoś o tym wspominał pod poprzednim artykułem, ale nie zaszkodzi przypomnieć - aquaparki. Kąpieliska nad morzem nie zawsze są otwarte i/lub bezpieczne, a w zasadzie każdy maluch lubi się popluskać, popływać, pograć w piłkę wodną... a przede wszystkim korzystać ze zjeżdżalni.

Anonim
25.04.2019 08:55

Escape roomy to moja ostatnia miłość, naprawdę spodobała mi się ta rozrywka. Na drugim miejscu z tej listy są Zaczarowane ogrody Hortulus ;)

Dodaj komentarz