Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Unieścia do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Unieścia, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Unieściu z pewnością potrzebujesz pomocnego programu, który pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i klarowne rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z wyliczaniem kosztów rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania trafnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12
Komentarze (2)
Bałtyk Resort 30.11.2015 15:09

Wcześniej korzystaliśmy już z różnych programów i jak na razie, NFhotel, z którym obecnie pracujemy, zadowala nas najbardziej. Jest darmowy, ma dużo funkcji, ma rezerwację online, jest szybki i prosty. Wart polecenia.

Pensjonat*** Karkonoski SPA 30.11.2015 15:12

Korzystamy z oprogramowania NFhotel już od dłuższego czasu i w naszym pensjonacie naprawdę sprawdza się bardzo dobrze. To naszym zdaniem bardzo użyteczny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z klarownymi warunkami użytkowania i co ważne - darmowy! Bardzo upraszcza nam codzienne funkcjonowanie. Polecamy!

Dodaj komentarz