Karpacz i video na pięć!

Nie raz oglądamy internet i trafiamy na ciekawe filmy. Ich wartość jest różna - jeden jest świetne zmontowany, drugi bardzo zabawny (ukłon w stronę kabaretów!),trzeci natomiast zawiera dużo wiedzy użytkowej. Są też klipy, które mieszają dodatnie wartości tych trzech wymienionych wyżej, i jeden wam serwujemy. Miłego seansu!

Karpacz

Autor: Kamerzysta Jelenia Góra - KM Studio

Wpierw wymieńmy: Mamy tutaj bardzo dobry i przyjemny dla oka montaż? Mamy.Jest zabawny? Jest! Zawiera dużo wiedzy użytkowej? Zawiera! Mimo że jest tylko klipem pokazującym zabawę dzieci.

Zaskoczeni? Śpieszę z wyjaśnieniem - w niespełna 5 minut przez ten ciekawy wytwór Pensjonatu Karkonoskiego SPA*** przewinęło się pół tuzina zadowolonych dzieci, i zapewne większość oglądających skupiła się na tym rozrywkowym aspekcie. Lecz jest drugie dno - gdy ogląda go ktoś, kto poszukuje miejsca na wypoczynek dla rodziny, nie widzi wystroju, który może zobaczyć na zdjęciach - widzi szczęśliwe dzieci otoczone tym co lubią. Jaka może być lepsza motywacja do wyboru, gdzie spędzimy nasz wymarzony urlop? Taki mały szczegół potrafi tyle zmienić - i tu mamy widzę użytkową. Pozostaje czekać na pojawienie się podobnych produkcji :)

Szukasz innych miejsc w Karpaczu? Klikaj:

Dodano: 2014-11-07 15:58:24

Komentarze (0)
Dodaj komentarz