Dobitnie o potencjale Unieścia w kategorii konferencji

Mała miejscowość raczej nie znajdzie się w kręgu zainteresowań wielkich i bogatych świata biznesu, planujących rozmaite spotkania i zjazdy nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Unieście jest położone atrakcyjnie, ale już niekoniecznie dobrze skomunikowane. O niewielkiej ilości niezbyt dużych sal konferencyjnych już nie wspominając.

W końcu to pojemność i standard wyposażenia specjalnych pomieszczeń na wszelkie prezentacje i panele roboczo-dyskusyjne - obok komfortu warunków pobytu - są zdecydowanie najważniejszym czynnikiem, który decyduje o wyborze miejsca na konferencje. Niewątpliwie w Unieściu jest pod tym względem sporo do zrobienia. Dziś bez zaplecza multimedialnego ani rusz, co najlepiej widać po topowych ofertach z całej Polski zamieszczanych na specjalistycznym portalu https://konferencje.net.pl/. Tymczasem obiekty noclegowe z Unieścia, które organizują konferencje, mają pewne problemy z nadążaniem za najnowocześniejszymi trendami w tej kategorii.

A trzeba jeszcze wspomnieć, że niektórzy zwracają też uwagę na dostępne rozrywki i możliwości zrelaksowania się po pracy. Tutaj też Unieście “trochę” niedomaga. Pod tym względem, jeśli rzecz nie rozbija się tylko i wyłącznie o sale szkoleniowe Kraków stanowi najpopularniejszą opcję w kraju. Nadmorski klimat to nie to samo, co cała moc różnych lokali i nocnego życia.

Dodano: 2017-09-20 09:14:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz